Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Zobacz
Internetowy sklep medyczny

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta to produkty z wielu medycznych specjalności, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich towary są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są też produkty krajowe, producenci następujących produktów np. Poldent czy Chema.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.